אתרים ודפי נחיתה לדוגמא

לטווס יש ניסיון רב בהקמת אתרים לחברות שונות בענפי תעשייה מגוונים. למטה ניתן להתרשם ממדגם קטן המשקף את היכולות היצירתיות שלנו ואולי לתת לכם רעיון והשראה להקמת אתר האינטרנט של עיסקכם.

נירית לבב פקר

פרוייקט עיצוב אתר בשתי שפות של האמנית נירית לבב-פקר, שכלל הגדרת זהות מותג אונליין והתאמת שפה גרפית, איפיון אתר, תכנות בקוד WIX CODE, תכנון ובניית קטלוג מורכב הכולל מידות, ומחירים. האתר כולו נבנה בעברית ואנגלית ומכיל כמה עמודים נוספים בשפות שונות.

לצפייה באתר >>

China Israel Group

פרוייקט עיצוב אתר בשתי שפות (סינית ואנגלית) של חברה ישראלית בינלאומית, שכלל הגדרת זהות מותג אונליין והתאמת שפה גרפית, איפיון אתר, התקנת טפסי רישום, קידום אורגני בסיסי והטמעת תכנים.

לצפייה באתר >>

Locapal SAS

עיצוב אתר מחדש לחברה צרפתית ותיקה בתחום הבניין. פרויקט בהיקף עבודה מאוד רחב שכלל אפיון אתר מורכב, עריכה והטמעה של מאות תמונות, שימוש ב-WIX Code (תכנות) בתפריטים קורסים, טופס יצירת קשר ושיגור התרעות, הטמעה והגהה של התכנים, שפה גרפית ושיווקית והטמעת קידום אורגני בסיסי SEO.

לצפייה באתר >>

מרב שדה

תכנון ועיצוב פנים

פרוייקט עבור מרב שדה, תכנון ועיצוב פנים שכלל תכנון, עיצוב והקמה של אתר מלא תמונות אווירה ופרטים, בלוג וקטלוג עבודות של הלקוחה.

לצפייה באתר >>

SERBY AG

פרוייקט זה היה במתכונת הכל כלול: מיתוג מחדש (רענון לוגו, התאמת סיסמה פרסומית, בחירת צבעים ופונטים עדכניים), הקמת אתר חדש ועדכני על מערכת הניהול WIX, כתיבת תכנים באנגלית, הקמת בלוג וניהולו וקידום אתר אונליין SEO.

לצפייה באתר >>

JustSpirulina

היקף פרוייקט זה היה היה גדול במיוחד, וכלל מיתוג מחדש (רענון לוגו, בחירת צבעים ופונטים עדכניים), אפיון אתר, הקמת ועיצוב אתר חדש ועדכני על מערכת הניהול WIX, הקמת בלוג וקידום אתר אונליין SEO.

לצפייה באתר >>

Squareloot

פרויקט חברה המתמחה באסטרטגיה שיווקית עבור חברות סטארטאפ עם דגש על שוק המובייל גיימינג. הפרויקט כלל תכנון, עיצוב והקמה עם מעט תכנות אפקטים ודאטבייס קטן.

לצפייה באתר >>

דף נחיתה קורס פרקטיקה

דף נחיתה זה היה מיועד לקידום קורס פרקטיקה במשפטים ועוצב בקפידה לפי זהות המותג של החברה, הותקן טופס הרשמה ייעודי וכמובן שהכל הותאם גם לניידים.

לצפייה בעמוד >>

דף נחיתה

עו"ד תומר סופר

דף נחיתה זה תוכנן, עוצב והוקדם עבור עו"ד תומר סופר, מומחה ללווי עסקי לעורכי דין. הפרויקט כלל תכנון, עיצוב והקמה של הדף, כתיבת קופי, הטמעת טפסי יצירת קשר וחיבור לכתובת הלקוח.

לצפייה בעמוד >>

דף נחיתה אורן שומינוב

דף נחיתה המיועד לפרסום וקידום הרצאה חדשה של רואה חשבון. הפרויקט כלל תכנון משותף של הדף, הטמעת דף תשלום והרשמה.

לצפייה בעמוד >>

נראה טוב?

להצעת מחיר מפורטת, פנו אלינו.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Google+ Icon

© כל הזכויות שמורות לטווס. אתרים יפים לעסקים 2016 - 2018.